Ontmoet het team van Huid Rotterdam


Ellen de Haan - Huidtherapeut en eigenaresse

AGB code: 90102293
KP: 39100714688
NVH: 505471
Ellen@huidrotterdam.nl



Julie van Holten - Huidtherapeut

AGB code: 90107852
KP: 39104893188
NVH: 520522
Julie@huidrotterdam.nl



Sanna Franken - Huidtherapeut

AGB code: 90108894
KP: 39105337188
NVH: 520334
Sanna@huidrotterdam.nl



Fabienne Konings - Huidtherapeut

AGB code: 90109279
KP: 39105607188
NVH: 520778
Fabienne@huidrotterdam.nl



Wesna Belimbegovski - Huidtherapeut

AGB code: 90109100
KP: 39105509588
NVH: 520237
Wesna@huidrotterdam.nl



Chiara Brouwer - Marketing en communicatie

Chiara@huidrotterdam.nl



Tom de Haan - Mede-eigenaar

Marketing en Strategie

Tom@huidrotterdam.nl



Ulrich Starke - Mede-eigenaar

Financiële zaken

Ulrich@huidrotterdam.nl


Impressie foto'sBekijk hoe de kliniek er van binnen uit ziet
Huid Rotterdam logo donker

routebeschrijving huid rotterdam calandstraat 10b

Maandag: 09.00 - 18.00
Dinsdag: 09.00 - 18.00
Woensdag: 09.00 - 18.00
Donderdag: 09.00 - 18.00
Vrijdag: 09.00 - 18.00
Zaterdag: 09.00 - 17.00
Avonden op afspraak

Kwaliteitsregister ParamediciNederlandse Vereniging Van Huidtherapeuten

facebook huid rotterdam instagram huid rotterdam

© 2018 Huid Rotterdam - Alle rechten voorbehouden

Algemene voorwaarden | Privacy PolicyDisclaimer | Contact